Dzień Piżamy

Dnia 24 września 2021 roku w Szkole Podstawowej oraz Przedszkolu "Smyk" w Spytkowie odbył się Dzień Piżamy. Koordynatorem wydarzenia była pani Kamila Kucharewicz. Dzieci oraz niektórzy nauczyciele przyszli w piżamach na sobie lub przebrali się w nie dopiero w szkole. Ach jak było CUDOWNIE . Przyjaźnie, domowo, dziecinnie i momentami sennie. Jednak ten dzień oprócz dobrej zabawy miał również wymiar charytatywny. Uczniowie naszej szkoły wspólnymi siłami podarowali Fundacji „Gdy liczy się czas” 180 złotych. Dzięki takie zaangażowanie społecznie ukazali, iż mają w sobie dobro, miłość i szlachetność.
Dzieciom podobał się ten nietypowy dzień, który mam nadzieję, pozostanie w ich pamięci na długie, długie lata.