Z życia szkoły i jej wychowanków

Dnia 21 marca 2024 r. Uczniowie klas I – VIII Szkoły Podstawowej w Spytkowie, poprzez ubiór, wspólną zabawę oraz udział w różnych konkurencjach powitali nadejście wiosny.
W klasach i na szkolnych korytarzach pojawiły się wiosenne dekoracje i gazetki tematycznie związane z nadejściem tej pięknej pory roku. Dzień ten był pełen radości i zabawy. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowała wiosenne stroje (kapelusze), itp.
Pierwszym punktem programu były wiosenne zagadki, następnie były to kalambury, gdzie dzieci miały przy tym dużo frajdy. Kolejną konkurencją była prezentacja wiosennych kapeluszy, następną oraz ostatnią konkurencją, to był rzut woreczkami do celu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.
A po zakończeniu wszystkich konkurencji, uczniowie poszczególnych klas udali się do szkolnego ogródka, w celu posadzenia wiosennych kwiatków – bratków.
Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole upłynął w wyśmienitych nastrojach. Impreza stała się wspaniałą okazją dla kultywowania tradycji szkolnych oraz integrowania się społeczności szkolnej.
Na zakończenie całej uroczystości „przemówiła” do Nas sama Pani Wiosna: „Jestem zaszczycona, że uczniowie tej niewielkiej szkoły przywitali mnie z takim ogromnym zaangażowaniem. ! Jestem pełna podziwu dla Waszych talentów i umiejętności. !
Oczywiście zostanę z Wami na dłużej. ! Niech Wiosna zagości już na stałe. !

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osóbMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, kapelusz, trampolina i tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i kapeluszMoże być zdjęciem przedstawiającym 16 osób i ludzie uczą się