VII Bal Charytatywny pod Patronatem Wójta Gminy Giżycko

Kochani w piątek podsumowaliśmy nasz VII Bal Charytatywny pod Patronatem Wójta Gminy Giżycko!!!
Jesteście niesamowici, bo dzięki Wam udało nam się zebrać po odliczeniu wszystkich kosztów ok 11000 zł. Czas po raz kolejny na podziękowania.
Dziękujemy wszystkim wspaniałym Gościom, że po raz kolejny zaszczycili nas swoją obecnością, za wspaniałą atmosferę, szczodrość i cudowną energię tego długiego i owocnego wieczoru. Mamy nadzieję, że za rok również się spotkamy.
Dziękujemy Sponsorom- Przyjaciołom Naszej Szkoły, bo tak Was nazywamy, za wielkie serce, za hojność, dzięki Wam odbył się szereg licytacji i loteria fantowa.
Hotelowi Tajty i pani Emilii Dryło naszym głównym i niezastąpionym sponsorom za całą oprawę i za to, że wspieracie nas już od tylu lat.
Dziękujemy Rodzicom za okazaną pomoc, a także tym wszystkim osobom, które dołożyły nawet najmniejszą cegiełkę do realizacji naszego balu.
Jesteśmy dumni, że wspierają nas ludzie tak szlachetni i wrażliwi na potrzeby innych.